Hitachi Capital Mobility Czech Republic

Dlouhodobý pronájem osobních automobilů

Długoterminowy wynajem pojazdów osobowych Warszawa

V naší široké nabídce najdete všechny značky a modely osobních automobilů. Níže vás zveme k seznámení s podrobnou nabídkou v mnoha variantách, přizpůsobenou požadavkům klienta.

Dlouhodobý pronájem osobních automobilů

Dlouhodobý pronájem osobních automobilů je ideální řešení pro ty, kdo chtějí rozvíjet své podnikání a zabývat se pouze vyděláváním peněz, a nikoli správou vozového parku. Na tuto spolupráci má vliv mnoho faktorů. Jedná se o financování výhodné pro klienta, kdy pronajímatel nenese náklady spojené s vlastním vkladem. Je financováno pouze reálné opotřebení vozidla, a nikoli jeho celková hodnota, zatímco zbytková hodnota vozidla po ukončení smlouvy se stanoví na základě aktuálního a skutečného ocenění, a nikoli na základě ceny před pronájmem.

Takové řešení přináší klientovi velmi nízké měsíční náklady. I správu pojištění lze ponechat na nás. Zahrnuje úplné pojištění HAV/POV a samozřejmě likvidaci dopravních nehod. Ve své nabídce dlouhodobého pronájmu máme také úplnou asistenční službu pronajatých vozidel 24 hodin denně , díky čemuž se klient může soustředit pouze na vlastní podnikání. Totéž platí pro správu servisních služeb, která je předem započítána do splátky. Zahrnuje pravidelné prohlídky, běžné opravy a náhradní vozidlo v době jejich trvání, a také výměnu pneumatik a jejich uskladnění. Kromě toho mohou klienti ve spolupráci s námi bezhotovostně nakupovat palivo u ropných společností, získat bezúročný obchodní úvěr a rovněž dostávat souhrnné faktury, slevy na nákup paliva, kapalin do ostřikovačů nebo na myčku aut. Na závěr každého měsíce dostanou naši klienti námi připravenou zprávu o využívání celého vozového parku společně s měsíční souhrnnou fakturou.

Jednoduchá administrativa

Jednoduchá administrativa ve firmě Hitachi Capital Mobility Czech Republic čili správa podle skutečných nákladů se skvěle osvědčí ve firmách, kterým záleží hlavně na rozvoji podnikání, a nikoli na správě vozového parku. Tuto správu nám mohou svěřit, díky čemuž získají pohodlí, flexibilitu a mnohem více času. K tomu všemu přispívá přeúčtování servisních nákladů, díky čemuž může být platba odložena. Faktury jsou vystavovány pouze jednou měsíčně, což výrazně zjednodušuje proces účtování nákladů na vozový park. Firmy, které s námi spolupracují, získávají také slevy na servisní služby, náhradní díly nebo palivo. Smlouva se podepisuje na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou, klient tedy není nucen vázat se s námi na dlouhou dobu.

Služby „šité na míru“

Pokud jste si prohlédli celou naši nabídku a nadále jste si pro sebe nic nenašli, nic není ztraceno. Mysleli jsme na to a připravili jsme pro vás nestandardní nabídky, které nejsou v současné době na trhu. Kontaktujte nás a řekněte, co potřebujete, a my se budeme snažit vyjít vstříc vašim očekáváním individuálním a nekonvenčním způsobem, splnit je a představit nabídku, která ušetří váš čas věnovaný správě vozového parku a zároveň přitom zlepší kondici firmy.